Чиновників Вінницької ОДА підозрюють в отриманні хабарів у криптовалюті

bez-imeni-1

Чиновники Вінницької ОДА могли отримувати хабарі у криптовалюті. Про це повідомляє “Ліга” з посиланням на постанову суду з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як йдеться в повідомленні, до міського суду Вінниці звернувся старший слідчий відділу з розслідування особливо тяжких злочинів. Ним було встановлено, що кілька вінницьких чиновників перевищили свої повноваження і налагодили схему незаконного збагачення.

“Директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА вступив в злочинну змову із заступником начальника управління транспорту та інфраструктури – начальником відділу інфраструктури, керівником Вінницького обласного комунального закладу” Служби технічного нагляду за об’єктами житлово – комунального господарства “та засновником” ГО Регіональна асоціація пасажирських перевізників “, – йдеться в наведених аргументах слідчого.

Як зазначає видання, “чиновники нібито “допомагали” фізичним і юридичним особам вигравати конкурси з автомобільних та автобусних перевезеннях на Вінниччині.

“Переслідуючи корисливі мотиви, зловживаючи своїм службовим становищем, налагодили схему незаконного збагачення, а саме систематично вимагаючи і отримуючи неправомірну вигоду від фізичних та юридичних осіб за гарантовану перемогу на конкурсі з визначення автомобільного перевізника пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Вінницької області “, – ідеться в документі.

“Ліга” повідомляє, що “в рамках досудового розслідування слідчі провели обшук. В ході обшуку в підвальних приміщеннях було виявлено обладнання для отримання криптовалюта”. “У ході проведеного обшуку в зазначеному будинку, а саме в підвальному приміщенні було виявлено електронне обладнання для отримання емітованої валюти і комісійних зборів в різних криптовалюта”, – зазначено в звіті. Апаратуру конфіскували та направили на экспертизу.

Зазначимо, що згідно з санкцією ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України, “одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище”, передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована