Черговий скандал. Мерія Вінниці відмовилася фінансувати Ниву

vovk

На власній сторінці у Facebook 7 серпня президент СФК «Нива» Василь Вовк опублікував відповідь голови комітету по фізкультурі і спорту Вінницької міськради С. Краєвського директору клубу С. Мартиновському, який звертався до мерії з проханням виділити 1 мільйону гривень. У листі чиновник зазначив, що в міському бюджеті «цільових асигнувань» на такі цілі не передбачено. Відповідь датована 25 липня. Тобто вона надійшла два тижні тому.

Приватний футбольний клуб за роки свого існування фінансувався не лише за гроші підприємців та спонсорів, але й обласного та міського бюджету. І частка «від влади» є доволі значною. З листа зрозуміло, що з початком сезону 2017/18 керівництво «Ниви» звернулося до мерії за черговою допомогою. Йому відмовили, зазначивши, що міська влада допомагає тим, що безкоштовно надає поле Центрального міського стадіону для ігор команди.

Вболівальники по-різному сприйняли друк листа та його зміст. Серед іншого, вінничани запитували, чому про позицію мерії стало відомо через два тижні після отримання відповіді?..

Нагадаємо, ще 29 липня Василь Вовк досить оптимістично дивися у майбутнє, як зазначається на офіційному сайті «Ниви», заявив про «поставлене завдання за результатами першого кола піднятися мінімум на друге місце». Жодним словом не обмовився про складну фінансову ситуацію, якщо вона насправді складна.

Після невдалої гри 5 серпня через соцмережу президент «звільнив» головного тренера команди Дениса Колчіна, а після критики в свою адресу від уболівальників наступного дня написав про «зняття клубу».

Цю інформацію не підтвердив віце-президент «Ниви» Вадим Кудіяров. Тепер Василь Вовк зазначає, що перші особи держави, ПФЛ і міста «не хочуть бачити» команду. Хоча, по суті, мова йде про приватний бізнес, який має «соціальний бік», але при цьому залишається приватним.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована