Через перебої з опаленням у вінницькому дитсадку мерзнуть діти

detsadik

Батьки, діти яких ходять до вінницького дитсадку №36, скаржаться, що через незадовільну температуру діти деякий час потерпали від холоду.
Про це повідомляє кореспондент Vlasno.info.

Батьки стверджують, що їх діти останнім часом були змушені знаходитися в приміщенні дитсадку в теплому одязі, оскільки приміщення не прогрівалося належним чином.

— Корпуси дитсадку нерівномірно опалюються останнім часом, — розповідає один з батьків, який побажав, щоб його ім’я не розголошували. — Ми стали свідками того, що в тому приміщенні, де діти мали б відпочивати та спати, було досить прохолодно.

За словами батьків, минулого четверга батьків попросили не приводити дітей до дитсадку, оскільки мали б проводитися очисні роботи.

—Перебої з температурою ставалися не кожен день, — заявила завідувачка дитячого садку №36 Інна Дуда. — Зазвичай, в приміщеннях тепло, але траплялися дні, коли опалення було недостатнім. Ми фактично одразу попередили про ці випадки владу, яка в свою чергу дала знати про нашу проблему відповідним службам, що займалися реконструкцією тепломереж в нашому районі.

На початок опалювального періоду в районі вул. Київської вже завершилася реконструкція тепломереж, але окрім будівлі дитячого садку за адресою вул. Київська, 124, на подібні перебої з опаленням ніхто не скаржився. Цю інформацію повідомив директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міськради Олексій Пидоченко.

— Перебоїв з теплопостачанням в наших мережах немає, — наголошує Олексій Петрович. — Будівля садку складається з кількох корпусів, налагоджувальні роботи в яких провели працівники «Вінницяміськтеплоенерго». Раніше там працював один насос, який забезпечував теплопостачання, тепер ми запустили ще й другий. Недогрів саме дитсадку міг статися через проблему раптового характеру: пониження температури на вулиці, зупинка насосу, зокрема через тимчасову відсутність електроенергії, заповітрювання системи. З такого роду викликами ми стикаємося в опалювальний сезон майже щодня.

За словами батьків, вже у п’ятницю температура в одному з приміщень була в межах 18 градусів тепла, а в іншому додатково працівники дитсадку встановили електрокамін, щоб підтримувати опалення приміщення, якщо знов будуть проблеми.

Vlasno

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована