Частину Вінниці відключать від газу

gaz

Мешканців Ближнього Замостя у травні відключатимуть від газу. Відключення відбуватиметься за графіком, який опублікують незабаром.

– Будемо прикладати всі зусилля, щоб відключали споживачів не більше, ніж на один день, – говорить фахівець із зв’язків з громадськістю «Вінницягазу» Оксана Поліщук. – Перед цим всі обов’язково будуть сповіщені. Але більшою проблемою буде все ж підключення. Адже тоді всі споживачі мають бути вдома. Думаю, ми будемо вивішувати оголошення з попередженням, о котрій годині хтось обов’язково повинен знаходитись у помешканні. Проте, механізм ще не опрацьований, тож усі деталі знатиме згодом.

 

Почнеться відключення після 10 травня, охопить вулиці Київську, Чорновола, житловий комплекс «Набережний квартал» та Ближнє Замостя. Адже саме на ці території газ постачається через Київський міст.

– Вчора вже відключали газорозподільний пункт в районі Кумбар від газу. Але там вдалось якось закільцювати газову мережу, тому газ не припиняли подавати. А вже після 10 травня треба буде ремонтувати засувку в газовому колодязі на Київському мосту. Вона майже в аварійному стані знаходиться. Технічно ця процедура потребуватиме відключення від газових мереж частини осель вінничан, – зазначає речниця «Вінницягазу». – А в деяких квартирах на цей період зменшиться тиск газу.

За словами Оксани Поліщук, відключення можна було почати вже зі вчорашнього дня.

 

– Ми зважили на те, що попереду Поминальна неділя, першотравневі свята та День Перемоги. Тому люди будуть планувати поїздки, відпустки, тощо. Тому вирішили, що доцільніше відключення перенести, – підкреслює вона.

Графік відключення помешкань від газу обіцяють оприлюднити наступного тижня.

Нагадаємо, за три місяці питання абонплати знову розглядатимуть.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована