Будівництво вулиць, ремонти дворів та очистка криниць: що зроблять у Вінниці за 300 мільйонів

remont

В 2019 році у Вінниці передбачені роботи з капітального та поточного ремонту об’єктів благоустрою та їх утримання: ремонт асфальтного покриття доріг, очистка колодязів тощо. І на це в бюджеті Вінницької міської ОТГ передбачено 300 мільйонів гривень.

Григорій Пурдик, директор Департаменту міського господарства, під час засідання виконавчого комітету міської ради доповів, що левова частка цих коштів, а саме – 152 мільйони – передбачено на ремонт об’єктів благоустрою.

Для порівняння, у 2018 році ці видатки складали 285 мільйонів 300 тисяч гривень, з яких, зі слів Григорія Пурдика, на ремонт об’єктів благоустрою було передбачено 156 мільйонів.

Посадовець зазначив, що в поточному році у Вінниці заплановано провести зокрема таке:
– поточний ремонт 65 тисяч м2 асфальтового покриття доріг;
– капітальний ремонт 91 тисячі м2 асфальтового покриття доріг;
– реконструкція та будівництво вулиць, загальною площею 30 тисяч м2 (сюди ж входить і вулиця Замостянська: від вулиці Стрілецької до проспекту Коцюбинського);
– ремонт доріг із щебеневим покриттям, площею 16 тисяч м2;
– ремонт та очистка 186 колодязів питної води;
– ремонт та очищення мереж зливової каналізації на 42 вулицях.

Григорій Пурдик зазначив, що станом на 15 квітня 2019 року у Вінниці, наприклад, вже “знято аварійність на дорожному покритті вулиць Максимовича, Батозька, Данила Нечая, Шепеля, Богуна, Зулінського, Гальчевського, Черняхівського та багатьох інших”.

Також у 2019 році, однак вже за рахунок видатків бюджету міської ОТГ, заплановані роботи по асфальтуванню 23 прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків на суму 25 мільйонів 400 тисяч гривень.

Нагадаємо, що у Вінниці планують відремонтувати 20 дворів біля багатоповерхівок. Зокрема, першим відремонтували двір будинку №9 по вулиці Станіславського.

Що ж до 300 мільйонів гривень, на роботи з капітального та поточного ремонту об’єктів благоустрою та їх утримання, то Грирогій Пурдик додав, що вони передбачені й на підготовку установ житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Наприклад, він наголосив, що керівникам підвідомчих комунальних підприємств, особливо шляховим підприємствам, належну увагу потрібно буде звернути на підготовку протиожедежних сумішей для посипання вулиць в зимовий період. Так з його слів, на наступний сезон потрібно буде заготовити 10 тисяч тонн кам’яної солі та 1685 тонн відсіву, а також подбати про ремонт спецтехніки та забезпечити запаси паливо-мастильних матеріалів. Зі слів Григорій Пурдика, цим необхідно займатися вже з сьогоднішнього дня.

Нагадаємо, що у Вінниці відмовилися від посипання вулиць бішофітом, після цьогорічного експерименту, бо це, зі слів Сергія Моргунова, “гроші на вітер”.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована