Будівництво автомийки на Келецькій у Вінниці призупинено

protest

Поки що протестувальники свого домоглися.

Як повідомляла «Інформаційна Вінниччина», мешканці будинків 50Б та 52 на вулиці Келецькій виступають проти того, щоб поруч з їхніми помешканнями будували автомийку. З своїми претензіями люди кілька разів влаштовували мітинги, зокрема один під вікнами мерії.

Також в середині жовтня на сайті петицій з’явилося звернення від вінничанки Аліни Горбачук, — інформує «20 хвилин». Жінка, від імені жителів багатоповерхівок на Келецькій, 50Б та 52, опублікувала скаргу на будівельників та власників майбутньої автомийки. У тексті петиції йдеться, що нова автомийка на шість боксів стане причиною збільшення шуму, викидів чадного газу та створить надзвичайну небезпеку для дітей, оскільки в тому районі й так є проблеми з транспортною розв’язкою.

Днями у мерії відповіли на петицію жителів будинків на Келецькій. «Керівництвом ТОВ «Сам-сервіс» прийнято рішення про зупинення виконання будівельних робіт з будівництва автомийки по вул. Келецькій, біля будинку №52 в м. Вінниці до вирішення даного питання по суті», — йдеться у відповіді на звернення. У той же час головний архітектор міста Олександр Рекута прокоментував журналісту, що в цій ситуації вини забудовника немає.

— Усі дозволи отримані, норми по будівництву дотримані. Забудовник не порушує закон, але будівництво автомийки призупинено поки не знайдуть компромісне рішення між жителями та забудовником, — казав архітектор.

Замовником будівництва автомийки є товариство «Сам-Сервіс». За даними аналітично-пошукової системи Youcontrol, ця компанія була заснована в 2013 році. Займається наданням «інших індивідуальних послуг, які не включені в інші категорії». Статутний капітал — 3 мільйони гривень. Засновниками та вигодонабувачами є три особи: Гижко Юрій Петрович, Владика Сергій Миколайович та Мартинюк Ірина Василівна. Зокрема, Ірина Мартинюк є дружиною першого заступника міністра аграрної політики України Максима Мартинюка. Цей чиновник обіймав посаду директора департаменту архітектури, містобудування та кадастру у Вінниці з 2011 по 2014 роки.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована