Бродвейський джаз та майстер-клас від Раду Поклітару: як у Центральному парку вінничан танцювати вчили.

bez-imeni-1

Близько 17 години на спеціально влаштованій сцені перед Літнім театром, що у Центральному парку, розпочався відкритий танцювальний майстер-клас “Dance Hub”. Навчати вінничан танцям запросили відомих хореографів Раду Поклітару, Лідію Соклакова та Івана “Джозз” Козака.

Перед невеликою сценою зібрались як перехожі, так і ті, хто спеціально прийшов на захід, аби навчитись декільком танцювальним па.

Першою на сцену вийшла Лідія Соклакова – фіналістка національного талант-шоу “Танцюють всі”-4, балетмейстерка Київського національного академічного Молодого театру. До речі, вона родом з Вінниці.

Лідія запросила на сцену всіх бажаючих потанцювати у “бродвейській потановці”. На запрошення хореографа на сцену одразу побігли дівчата різного віку і серед хлопців також знайшлось декілька сміливців, які піднялись на сцену.

Протягом години хореограф навчала танцювати “в стилі джазу” та попросила уявити себе на великій сцені Бродвею, а не вінницького парку.

Діти захоплено повторювали усі рухи за Лідією, хоча насправді серед всіх одразу помітно тих, хто вже має певну хореографічну підготовку, а ті, хто не міг ідеально відтворити все за хореографом, здавалось, отримували справжнє задоволення вже просто від процесу танців на сцені під час свята.

За годину на сцену запросили Раду Поклітару, якого оголосили “людиною-легендою”. Він – заслужений діяч мистецтв України, балетмейстер та творець театру “Київ модерн-балет”.

На відміну від Лідії Соклакової, він запросив на сцену до себе учасників вінницьких танцювальних шкіл. Разом з ними вигадував сучасний танець під композицію Едіт Піаф “Padam, padam”.

Після Раду Поклітару на сцену має вийти вінничанин Іван “Джозз” Козак – хореограф телевізійних шоу України, США, засновник та керівник школи сучасного танцю “3Z”.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована