Ботоксний карлик з бомбою – загроза людству» — у Вінниці спалили опудало Путіна

akciya

Сьогодні, 18 березня, вінницькі журналісти, громадські активісти та студенти на Європейській площі висловили свій протест проти проведення виборів російського президента на території окупованого Криму.

У руках учасники акції тримали плакати: «Вибори у Криму – не легітимність Путіна!», «Ботоксний карлик з бомбою – загроза людству», «Росіяни, схаменіться», «Кат народів. Путіна чекає шизофренія – як Сталіна» тощо.

 

На площу також принесли опудало Путіна, виготовлене з фанери, одягнули його – як «зеленого чоловічка», дали в руки «автомат», до поясна прив’язали «гранату».

Акція – спонтанна, її не планували за місяць-два, тому, що було – з того й зробили опудало, — каже один з організаторів флешмобу, голова ГО «Журналістський майдан» Ігор Заіковатий. – Навіть, якщо вибори відбудуться в Росії, Путіна світ не визнає легітимним, оскільки жодна країна не визнає вибори в Криму.

 

Хочу, щоб ми сьогодні згадали бранців кремля у російських тюрмах, зокрема, мого побратима Миколу Карпюка, Олега Сенцова…Чотири роки окупації – це навіть більше, ніж тривала фашистська окупація наших земель. Але хочу сподіватися, що цих чотири роки ми – як держава – витратили недаремно. Хочу сподіватися, що є певні зрушення в модернізації армії, є якісь спроби реформувати нашу державу. Не все так гаразд, але цей процес є і він – незворотний, — сказав лідер УНА-УНСО Сергій Чумак.

Виступив на акції протесту й сирієць Діаа Сабет Сенжаб, який нині навчається у Вінницькому національному технічному університеті.

Росія так само воює проти нашої країни, як і проти вас, бомбить наші міста. Росія – проти нашої і вашої свободи, – сказав він.

Зі словами: «Так буде з кожним, хто прийде на нашу землю» активісти спалили опудало російського диктатора.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована