Борзов став губернатором Вінниччини і заявив про грандіозне скорочення працівників ОДА

105658983_2816434485132989_3669258820638180908_n

Сьогодні, 19 червня, заступник глави адміністрації президента україни Сергій трофімов представив у Вінниці нового голову ОДА Сергія Борзова. 

 

На захід приїхав перший заступник голови Офісу президента України Сергій Трофимов.

Коли Борзову надали слово, він подякував своєму попереднику Вдадиславу Скальському за роботу і Президенту Володимиру Зеленському за довіру.

Після того анонсував скорочення штату в ОДА.

«Обласна адміністрація як бюрократична система зуміла себе зберегти скоротивши лише наявні вакансії. Бізнес особливо в сьогоднішніх умовах ніколи б не дозволив собі утримувати такий роздутий штат, який працює на систему, а не на людей. Тому насамперед планую провести реальний перерозподіл обов`язків та оптимізувати штатну чисельність», — заявив новий голова.

Безумовно в планах – стратегічний розвиток регіону, запевнив Борзов. Також він пообіцяв боротися з тіньовим бізнесом.

«Я не буду інтернетним і кабінетним губернатором, я буду в полі на дорозі в школі. Я готовий працювати», – додав Борзов.

На захід приїхав перший заступник голови Офісу президента України Сергій Трофимов.

«Я не проти реформування штатної чисельності ОДА, але це треба робити дуже виважено і запропонувати цим людям можливо якісь інші варіанти. Ми теж це робили, але ми завжди спілкувалися з людиною запитували як вона живе на що вона живе», – прокоментував заяву Борзова Сергій Трофімов.

Сергій Борзов приїхав на власну презентацію разом з дружиною-депутаткою.

1-4-800x450

Сергій Борзов родом з Вінниці. Він навчався в 35-й школі. Був директором кількох команд КВН. До останнього часу працював на посаді керівника Державного управління справами.

Дружина Сергія Борзова, Ірина – народний депутат України від ОВО №14 у Вінницькій області.