«Борець з корупцією» під вартою, але може вийти за майже 30 тисяч гривень

korupciya

Начальника громадської організації, що займається боротьбою з корупцією, взяли під варту. Він вимагав у молдаванина, що торгував горілкою, гроші за «вирішення деяких питань».

Нагадаємо, колишній начальник одного з міжрайвідділів СБУ України, а нині керівник державного підприємства одного з районів Вінниччини та за сумісництвом заступник начальника відділу ГО «Всеукраїнська спеціальна колегія по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю» вимагав у громадянина Молдови, який тимчасово проживає на Україні, кошти в сумі 150 тисяч гривень.

 

За ці гроші «борець з корупцією» мав «кришуваит» та не притягувати молдаванина до відповідальності за придбанням, виготовленням та реалізацією алкогольних напоїв.

— Дії правопорушника кваліфіковано за частиною 1 статті 190 КК України – шахрайство. Судом задоволено клопотання прокуратури Вінницької області щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному у вигляді застави у розмірі 20 мінімальних заробітних плат (близько 30 тисяч гривень). Наразі тривають слідчі дії, — кажуть у прес-службі прокуратури Вінницької області.

 

 

20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована