Біля Вінниці на хабарі СБУ затримало слідчого фіскала

sbu

Неподалік Вінниці 12 липня співробітники управління «К» СБУ і Генпрокуратури після отримання від підприємця грошей затримали заступника начальника одного з відділів Слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Вінницькій області та «посередника».

Як зазначає прес-секретар голови ГПУ Лариса Сарган, слідчий фіскал діяв разом з директором фірми, який виступав у ролі посередника. Вони вимагали від керівника компанії 500 тисяч гривень «за неперешкоджання діяльності підприємства, вирішення питання щодо закриття кримінального провадження, яке стосується діяльності вказаного підприємства».

Підприємець передав першу частину суми, а саме 5 тисяч доларів та 48 тисяч гривень. Далі працювали оперативники. Обидва фігуранта справи затримані. У той же день було проведено обшук в кабінеті слідчого фіскала за місцем роботи та вдома. Кошти вилучено.

У прес-службі СБУ уточнюють, що підполковник податкової міліції вимагав 5 тисяч доларів за сприяння в отриманні позитивного висновку судово-економічної експертизи. Ще майже у 50 тисяч гривень податківець оцінив «неналежне» розслідування ним кримінального провадження.

Підозрюваних затримано. Кримінальне провадження відкрито за ч.3 ст.368 КК України (отримання неправомірної вигоди). Суд має обрати вінничанам міру запобіжного заходу.

Слід додати, що затриманий працює у відділі ще з один слідчим. Начальника не призначено, тому фактично його можна вважати керівником підрозділу, але дуже маленького.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована