Байкери України з’їдуться до Вінниці на закриття мотосезону

8b46dd80047bb77e489ebaa1cd7c253f_preview_w440_h290

7 листопада о 12 годині під стінами Водонапірної вежі у Вінниці, що по вул. М. Оводова, відбудеться офіційне закриття місцевого мотосезону 2020 року. Окрім місцевих байкерів до нас з’їдуться також мотоциклісти з інших областей України. І це буде вважатися закриттям їх сезону по всій державі. Адже саме у центрі Поділля сезонну «перерву» їзди на двоколесих, тут відзначать найпізніше. Порівняно з іншими регіонами.

Про це розповів один з організаторів акції Руслан Монруа з позивним «Мясоєд».

«Офіційне закриття ми б провели і раніше. Але тривали місцеві вибори. Крім того, для зібрання байкерів, багато у чому залежить від погоди. На ці вихідні має бути сприятлива погода. На що ми дуже сподіваємося», — зауважує Руслан.

До Вінниці планують завітати байкери більш чим з десятка областей України.

«Серед них: Київ, Одеса, Дніпро, Івано-Франківськ. Наші найближчі сусіди Житомир та Хмельницький. Так як було, коли ми приймали «Мотопробіг Єдності 2020». Ми влаштуємо для городян виставку наших мотоциклів. Також можна буде зробити на байках селфі. Все буде проходити із дотриманням карантинних умов», — продовжує Руслан.

Біля Вежі мотоциклісти побудуть близько години.

«А після цього колоною поїдемо у Турбів. На тамтешній базі відпочинку проведемо збори нашої громадської організації «Спілки Мотоциклістів України». Обговоримо, як пройшов цей мотосезон та плани на майбутнє», — пояснює Руслан.

Зазвичай, мотосезон розпочинається навесні, коли теплішає. Закінчується восени, коли розпочинається сезон дощів та наближаються холодний період.

«Та чесно кажучи, для мене він ще не завершився від минулої весни. Взимку була комфортна погода. Якою буде ця зима, дізнаємося тоді, коли вона і почнеться», — посміхається Руслан Монруа.