Авіашоу, виставка зброї та висадка десанту: у Вінниці пройшов турнір на Кубок героїв спецназу 

spec

Сьогодні, 27 липня, відбулася фінальна зустріч турніру на Кубок героїв спецназу, їй традиційно передувала офіційна частина. Відкрив захід командувач Сил спеціальних операцій генерал-лейтенант Ігор Луньов, потім до присутніх з вітальним словом зверталися почесні гості, серед яких міністр МЗС Павло Клімкін, посол Канади в Україні Роман Ващук, ініціатор турніру, голова « Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолій Слівінський та віце-президент Української асоціації футболу, президент Асоціації ветеранів футболу Олег Собуцький.

Загалом в турнірі взяли участь 5 футбольних команд: 3 окремого полку спеціального призначення (м Кропивницький), 8 окремого полку спеціального призначення (м. Хмельницький), 142 навчального центру Сил спеціальних операцій (м. Бердичів), 73 Морський центр спецпризначення (м. Очаків), збірна команда ССО ЗСУ та почесні гості — збірна країн-членів НАТО.

У фіналі турніру зустрілися команди спец призначенців з Кропивницького та Очакова, а після їх поєдинку відбувся раніше анонсований товариський матч наших ветеранів-спецпризначенців зі збірною їхніх колег із НАТО.

Але прогнозовано найвидовищнішим моментом турніру стало авіашоу. В його рамках спецпризначенці у повній бойовій екіпіровці стрибали з парашутами та приземлялися з висоти 1500 метрів.

Особливо видовищним було приземлення парашутиста з державним прапором. Після парашутистів на Центральний міський стадіон висадився з вертольота окремий загін спецпризначення з Бердичева.

Цього разу приземлення відбувалося з 20-метрової висоти, хлопці продемонструвати тактичні навички та чітку злагодженість дій під час імітації бойової операції.

Очікувано неабиякий ажіотаж серед юних (і не зовсім) гостей турніру викликала виставка озброєння: всі бажаючі мали змогу пофотографуватися чи з протитанковим ракетним комплексом, чи з вогнеметом, чи хоча б просто з автоматом чи пістолетом, роздивитися оптичні приціли, приміряти кевларові каски, спробувати на вагу рюкзаки парашутистів.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована