Апеляційний суд Вінницької області завернув гучну «справу про алюмінієву миску»

sud640-427

До 4 років позбавлення волі було засуджено жителя Липовецького району через те, що він вкрав з подвір’я знайомої алюмінієву миску, яка коштує трохи більше 200 гривень. Такий вирок виніс районний суд. У апеляційній інстанції надали справі продовження.

Нагадаємо, два нетверезі чоловіки прийшли до односільчанки. Нібито вони хотіли разом з нею розпити чергову пляшку. Але жінка спала. Тоді один з гостей вкрав з двору миску. У поліції цей факт розцінили як крадіжку, а Липовецький райсуд призначив обвинуваченому покарання з реальним терміном.

Як зазначають у прес-службі Апеляційного суду Вінницької області, суд першої інстанції врахував, що неодноразово судимий чоловік скоїв тяжкий злочин. Не на його користь і те, що він ніде не працює та має задовільну характеристику у селі. До того ж, за висновками органу пробації, селянин схильний до вчинення нових кримінальних правопорушень.

Ні прокурор, ні обвинувачений з вироком райсуду не погодилися. Перший просив скасувати рішення й направити справу на новий судовий розгляд до першої інстанції. На думку прокурора, суд порушив вимоги КПК України. Обвинувачений погоджувався зі строком покарання, але бажав, аби суд призначив йому 2 роки іспитового терміну.

Колегія суддів під головуванням Раїси Нешик 24 травня задовольнила апеляційну скаргу прокурора. Вирок скасовано. «Справу про алюмінієву миску» направлено на повторний розгляд до районного суду.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована