Апеляційний суд Вінниці повернув на посаду Олександра Вешелені

molotok-sud
28 вересня Вінницький апеляційний суд скасував постанову Вінницького міського суду щодо притягнення директора департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Олександра Вешелені до адміністративної відповідальності. Посадовця звинувачували у начебто вчиненні дій в умовах реального конфлікту інтересів та неповідомленні про це, відповідно до чинного законодавства (ч.ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП).
У ході розгляду апеляційної скарги суд встановив недоведеність винуватості Олександра Вешелені у матеріалах та доказовій базі справи, де, зокрема, не було розкрито корисливого мотиву та наявності майнового чи немайнового інтересу в момент заключення департаментом договорів надання послуг.
«Для мене важливою була і залишається прозорість у діяльності органів місцевого самоврядування. Усі рішення – включно з забезпеченням фінансування тих чи інших заходів – готовий аргументовано обговорювати з представниками туристичної галузі та громадськістю так само, як і звітувати про результати та ефективність використання бюджетних коштів. І я завжди стою на принципах виключення будь-яких приватних інтересів у своїй діяльності на такій відповідальній посаді – і ці принципи так само поділяють мої колеги та керівництво», – наголосив директор департаменту маркетингу міста та туризму.
Провадження закрите апеляційною інстанцією у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення. Олександр Вешелені повернувся до виконання своїх повноважень директора департаменту.