Алкоголь у Вінниці продаватимуть і вдень, і вночі

buhlo

Вінничанин Роман просив заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі в нічний час. Його петицію містяни підтримали, але мерія каже, що забороняти таке вона не може.

Житель Вінниці Роман Сандул написав петицію. У ній він закликав «заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у нічний час». Він навіть зазначив час: з 22:00 вечора до 7:00 ранку.

 

Його звернення підтримала 361 людина і мерія дала на неї відповідь.

— Пряма заборона на реалізацію алкогольних напоїв у нічний час нормативно-правовими актами України не передбачена, відтак прийняття рішень щодо заборони торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у нічний час у місті Вінниці, знаходиться за межами компетенції Вінницької міської ради. Дане питання може бути вирішено лише у випадку, коли на законодавчому рівні, органам місцевого самоврядування буде надано право в межах відповідної адміністративної території вводити додаткові обмеження щодо місць та часу продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива, — йдеться у відповіді.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована