Адвокат повідомив шокуючі подробиці обшуку у вінницького депутата Павла Задорожнюка

zajirko

Юрист Юрій Зажико, який є депутатом Вінницької міськради та адвокатом Павла Задорожнюка, у громадській приймальні якого проводили обшук, повідомив про деталі цієї події.

Адвокат Юрій Зажирко зазначив, що процесуальні дії стосовно його клієнта та колеги Павла Задорожнюка здійснювали представники Генеральної прокуратури за підтримки працівників місцевого СБУ та за ухвалою Печерського суду м. Києва.

Адвокат чітко охарактеризував дії правоохоронців, як протиправні.

«За ухвалою Печерського суду, за поданням ГПУ сьогодні було вчинено обшук у приміщенні депутатської приймальні і у помешканні Павла Задорожнюка. Це по факту. По суті – було вчинено наїзд, набіг, «маски-шоу» щодо Задорожнюка. Обшук одночасно проводився в помешканні депутата, і у громадській приймальні. Слідчі знали, що Павло Задорожнюк перебуває з іншою групою слідчих у помешканні. І замість того, щоб дочекатися мого підзахистного, слідчі, а вони були в курсі справ щодо його намірів прибути до приміщення громадської приймальні, чомусь виламали вікна і почали незаконно вилучати документи».

Юрій Зажирко стверджує, що правоохоронці взагалі проводили обшуки незаконно.

«Коли ми ознайомилися з ухвалою Печерського суду, то виявилося, що слідчі мають проводити процесуальні дії не за адресою приймальні (вул. Пушкіна,6, — ред.), а за зовсім іншою адресою, де будівля належить не Задорожнюку, а зовсім іншій людині».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована