Абсурд і бруд: екс-координотор мережі ОПОРА описав виборчу кампанію, що стартувала у Вінниці

d1a1d42c996dfe8e

Виборча кампанія у Вінниці розпочалася із застосування брудних технологій. Про це в ефірі радіо “Місто над Бугом” заявив екс-регіональний координатор Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області, експерт Олег Левченко.

Зі слів Левченка, у Вінниці вже працюють виборчі штаби, проте сама кампанія неформально розпочалася із застосуванням брудних передвиборчих технологій.

– Почали не з дискусії, а з бруду. Цей бруд вже має місце, він вже працює, не знаю який буде ефект, але те, що вже забурлив котел і запах від нього не дуже – це вже є, – зазначив експерт та додав, що розцінює розвиток ситуації як “дитячу, дрібну та пакосну гру”.

Зі слів Левченка, протистояння за участі окремих груп наразі розпочалося у соціальних мережах, де працюють анонімні групи.

 – Цей бруд на перших етапах – він щоб привернути увагу і засвітити якісь свої інтереси, команду. Зараз іде війна фейків та протистоянь. Це боротьба. Ніяких “дам з веєрами”, це брудні удари. В цьому полі або треба вміти протистояти і вміти відповідати, або просто плисти по течії і в цьому бруді “вигрібати”.

Нагадаємо, що нещодавно активне поширення передвиборчих фейків у місцевому сегменті соцмереж прокоментував і міський голова Вінниці Сергій Моргунов. З його слів він знає імена замовників такої кампанії та пообіцяв з часом їх назвати.