97 мільйонів на «пироговку» і 30 — на реконструкцію очисних. Комісія облради затвердила розподіл державної субвенції

subven

12 липня бюджетна комісія Вінницької обласної ради затвердила проект рішення Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік, яким передбачено розподілення субвенції з державного бюджету в сумі 137,7 млн. грн.

«Визначено напрямки використання субвенцій: придбання комп’ютерної техніки для технологічного технікуму 50 тис. грн.; 97,5 млн. гривень для придбання обладнання в хірургічний корпус лікарні ім. М. Пирогова; 6,3 млн. грн на Подільський регіональний центр онкології; 1,4 млн. грн. на придбання медобладнання для госпіталя інвалідів війни…», — говорить директор департаменту фінансів Микола Копачевський.

Для реалізації даних проектів передбачено співфінансування в розмірі 3% з обласного бюджету, яке передбачають в рішення.

Голова бюджетної комісії Генадій Мазур зазначив, що необхідно зарахувати до обласного бюджету державну субвенцію по розроблених проектах.

Окрім того, для КП «Вінницяоблводоканал» передбачено за рішенням комісії з надзвичайних ситуацій 485 тис. грн. для придбання насосних агрегатів. Також передбачена субвенція з держбюджету 30 млн. грн. на реконструкцію очисних споруд на Сабарівському шосе і 1,7 млн. грн. на реконструкцію мереж водогону по вул. І. Богуна.

У м. Гайсин планують створити Алею вшанування загиблих воїнів 59-ї бригади.

«1 млн. грн. направлять на спорудження алеї. Міністр оборони підписав вже документи», — зазначив М. Копачевський.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована