bunt

200 селян вийшли на пікет під стіни Вінницької міської ради

Вчора, 21 грудня, близько 200 селян вийшли на мирний пікет під стіни Вінницької міської ради із закликом про припинення будь-яких дій, що можуть викликати екологічну катастрофу та нанести непоправну шкоду довкіллю.

 

Мітингувальники закликали міську владу утриматись від будівництва полігону по знищенню твердих побутових відходів на території лісових угідь Людавської сільської ради. Як уже повідомлялось на нашому ресурсі, у жовтні 2017 року будівельний підрядник Вінницької міської ради почав промислову вирубку людавського лісу. За свідченнями очевидців, площа вирубки наразі сягнула понад 6 гектарів.

За інформацією місцевих жителів, будівництво вказаного комплексу може призвести не лише до масового знищення зелених насаджень, але й до забруднення річки Рівець, що є притокою Південного Бугу.

– Земельна ділянка площею 148 гектарів, на якій здійснюють будівництво, раніше належала військовій частині. На території частини стояли мобільні балістичні ракетні установки групи повітряної безпеки. Після того, як військову частину розформували у 2009 році, її землею зацікавилась Вінницька міська рада. У 2010 році ми дали міській раді відсіч і будівництво не було розпочате. Але наразі Вінницька міська рада знову активізувала свої незаконні спроби, попри висновки природоохоронної прокуратури. Ми боремось за здорове майбутнє наших дітей і відступати не збираємось, – каже голова ініціативної групи Леонід.

 

За інсайдерською інформацією, наразі забудовником спиляно близько 360 дерев із товщиною стовбура понад 32 сантиметри і викопано кілька ям для невідомих цілей глибиною близько 10 метрів.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована