70-річний атлет з Вінниччини виграв Європейські Ігри майстрів

atlet

Чоловік готувався до змагання два роки.

Дев’ятиразовий чемпіон України, двічі віцечемпіон Європи, рекордсмен України з важкої атлетики 70-річний Микола Мельничук із Могилева-Подільського здобув видатну перемогу на міжнародному рівні. Про це повідомляє Могилів-Подільська міська рада.

Спортсмен-ветеран узяв участь у ІV Європейських Іграх майстрів, що тривали 26 липня — 4 серпня у м.Турині, Італія. У підсумку Мельничук виборов найвищу нагороду турніру – золоту медаль у ваговій категорії 80 кг. Загалом в іІграх майстрів змагалися спортсмени із 40 країн світу у 32-х видах спорту.

У повідомленні йдеться, що до цих змагань пан Микола готувався два роки. Впродовж цього часу він рекордно виграв чемпіонат України з важкої атлетики у Дніпрі та Всеукраїнські ігри у Львові.

– Я буду продовжувати тренування, буду брати участь у змаганнях всіх рівнів, і вірю, що зможу побити власні рекорди, — каже рекордсмен.