У пологовому будинку на Вінниччині загадково померла ненароджена дитина

roddom

Лікарі плутано пояснюють те, що сталося

У райцентрі Тиврів Вінницької області у породіллі під наглядом лікарів в утробі завмерло дитя. Жінка просила і не дочекалася допомоги медиків, які пояснили, що так розпорядилася природа, йдеться в сюжеті ТСН.

«Мені сказали, що буде дівчинка», — каже Аліна Крамничка. Вона разом з чоловіком готувалася до цього: купувала пелюшки і підгузники. На 39-му тижні жінку поклали в пологовий будинок. Медики казали, що дитина повинна ось-ось народитися. На скарги про біль в животі не реагували. «Увечері я ще чула дитини, вона билася. Вранці вже прийшов лікар на обхід, запитав, чи відуваю я рухи дитини. На це відповіла, що сьогодні ще не чула. Це було о 8:00 ранку. І тоді перевірили все і сказали, що у неї не б’ється сердечко», — розповіла породілля.

Родичі впевнені, що дитина завмерла в утробі через лікарську недбалість, і готуються звертатися в поліцію. «Якби це вона вдома була, і з дому приїхала вже з мертвою дитиною, то можна було сказати, що наша вина. А вона ж була в лікарні, під їх наглядом. Чому не подивились?», — обурена мама породіллі Оксана Романюк.

За висновками експертизи, причиною смерті плоду стала асфіксія. Медики кажуть, що під час вагітності ніяких патологій у жінки не виявили. «Вона у мене жодних підозр не викликала. Ну, так сталося, очевидно, природа так розпорядилася», — прокоментував завідувач пологовим відділенням Павло Мілевський.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована