5-річна Тетянка з Вінниччини зріже своє довге волосся заради онкохворого хлопчика

6074164fb958a_original_w859_h569

5-річна Тетянка з села Щітки, що на Вінниччині, 14 квітня вдруге за свій вік підстрижеться. Своє волосся, яке завдовжки понад 40 сантиметрів, дівчинка з мамою Анастасією здадуть за гроші. За вторговану суму придбають спеціалізоване харчування для 10-річного Артема, який нині отримує медичну допомогу у Вінницькій обласній дитячій лікарні. У хлопчика онкологія та ДЦП.

«З мамою Тетянки ми раніше працювали. Я нині займаюся доброчинністю. Є Благодійний фонд. І Анастасія, мама дівчинки, вона активно долучається до порятунку дітей. Робить репости, підтримує фінансово родини, яким необхідна допомога. Вона розповіла, що її донька нещодавно вирішила змінити зачіску. Востаннє її стригли в однорічному віці. То ж коси відросли довгі. І Настя, вона запропонувала дитині не просто змінити імідж, а й допомогти комусь. Дівчинка із радістю погодилася. Я ж порадила, кому нині найактуальніше знадобиться ця допомога. В дитячому онкогематологічному відділенні лежить 10-річний Артем. Він страждає ДЦП від народження. А медики у нього виявили ще й онкологію. Йому необхідно купувати спеціалізоване харчування. Одна баночка якого коштує у межах 400 гривень», — розповідає організатор акції Надія Дмитрієва.

Спочатку планували передати зрізане волосся для виготовлення перуки онкохворим дітям.

«Але фірма, яка виготовляє перуки, відмовилась це робити безкоштовно. То ж вирішили здати волосся на вагу. Прийме його підприємець з Одеси. Якщо стандартна ціна 2500 гривень за 100 грамів, то він, як дізнався про мету нашого продажу, підвищив ціну на півтисячі. Ми попередньо виміряли волосся Тетянки. Хвостик, який зріжуть завдовжки 40 сантиметрів. А от скільки важить, поки не знаємо. У будь-якому випадку, за всі гроші, які отримає родина, вони придбають у аптеці спеціалізоване харчування для Ярослава та занесуть його в лікарню», — продовжує Надія.

6074159c12941_original_w859_h569

Танюша, її мама та організатори акції пропонують долучитися до ідеї всіх охочих.

«Будемо раді кожному, хто виявить бажання приєднатися до нашої акції. Як спільно з нами, так і самостійно. І хочеться зауважити, підтримати онкохворих діток також можна донорством. Як крові, так і кісткового мозку», — підкреслила Дмитрієва.