У Вінниці відбудеться Міжнародний Інноваційний Форум

x118780494_2077122765766057_7583351957955089919_o-jpg-pagespeed-ic-g3-1cm6boq

У Вінниці 24 вересня відбудеться Перший Міжнародний Інноваційний Форум. Він має стати комунікаційною платформою для інноваторів, бізнес-спільноти та влади.

Як йдеться на фейсбук-сторінці події, мета форуму – популяризація інноваційної діяльності, консолідація інтелектуального потенціалу України відповідно до європейських та світових стандартів, формування міжнародної мережі «Бізнес-Наука», підтримка стартапів та культури підприємництва, створення центрів трансферу технологій.

Також метою форуму є створення комунікаційної платформи для налагодження ефективного діалогу представників органів державної влади, бізнесу, наукових, освітніх і громадських організацій, пошуку інвестиційних ресурсів та додаткових джерел фінансування перспективних інноваційних проектів.

Захід планують влаштувати в комбінованому форматі – офлайн та онлайн. Участь у форумі – безкоштовна. Втім організатори повідомляють, що у зв’язку з карантинними заходами, кількість учасників, які зможуть взяти участь у Форумі офлайн є обмеженою.

Разом із тим, до події можна буде долучитися онлайн за посиланням, яке буде додатково надіслано всім зареєстрованим учасникам.

Бажаючим взяти участь у заході в якості спікера або слухача потрібно зареєструватися за ЦИМ посиланням. Для того, щоб презентувати свій проєкт чи стартап, необхідно зареєструватися за ЦИМ посиланням.

Контактні особи: Андрій Петрович Гижко (a.hyzhko@donnu.edu.ua) та Юрій Миколайович Клименко (ju.klymenko@donnu.edu.ua).