22 СІЧНЯ ВІННИЧАНИ УТВОРЯТЬ ЛАНЦЮГИ ЄДНАННЯ

lancug

22 січня у День Соборності України вінничан запрошують о 11:30 на Центральний міст прийти і утворити символічні ланцюги єднання, повідомляє Vlasno.info з посиланням на Студентську свободу Вінниччини у Facebook. Організаторами заходу є молодіжні громадські організації міста Вінниці «Національні дружини», «Студентська Свобода», «Яворина», «Добровольчий українській корпус», «Сокіл».

«Запрошуємо усі громадські організації та жителів міста долучитись до формування живого ланцюга, що символізує воз’єднання України. Державні прапори, та будь — яка символіка громадських об’єднань — вітається!

22 січня 2018 року ми відзначаємо 99-ту річницю Дня Соборності України – свято возз’єднання земель Великої та Західної України, що було проголошено Актом Злуки Української Народної та Західноукраїнської Народної республіки 22 січня 1919 року у Києві на Софійському майдані. Відтоді і назавжди українці об’єднані в одній національній державі, і прагнення до єдності наш народ продемонстрував під час Революції гідності та нині – у російсько-українській війні.

День Соборності – день нагадування про головну складову нашої незнищенності – нашу єдність. Єдність українців, незалежно від регіону їх проживання – на Заході чи на Сході, на Півдні чи на Півночі або у Центрі України – є силою українців. Лише коли ми об’єднані – ми можемо протистояти будь-якому ворогові: внутрішньому чи зовнішньому», — йдеться у повідомленні.

Ланцюги єднання українці одночасно утворять у понад 100 містах, селищах та селах країни.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована