16 представників турсфери Вінниччини потрапили до рейтингу безпечних туроб’єктів України

1-4
Національна туристична організація України в партнерстві зі Всесвітньою радою подорожей і туризму (WTTC) презентувала серію протоколів для основних галузей туристичного сектора України з метою ефективного пом’якшення наслідків пандемії COVID-19 та запровадила особливу відзнаку #ПодорожуйБезпечно (Safe Travels).
Пізніше НТОУ за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» провела низку навчальних і маркетингових заходів для поширення використання суб’єктами туристичної діяльності міжнародних протоколів безпеки та спеціальної відзнаки #SafeTravels. Використання бізнесом спеціально розробленого знака дозволяє туристам впізнавати локації, атракції та компанії по всьому світу як такі, що прийняли й виконують глобальні стандартизовані протоколи охорони здоров’я та гігієни задля того, щоб туристи подорожували безпечно.
Для визначення найкращих прикладів було оголошено всеукраїнський конкурс #SafeTravels Contest, мета якого ― зменшення негативних наслідків поширення пандемії COVID-19 на сферу туризму та гостинності України. Для участі у конкурсі запрошувалися всі соціально відповідальні та безпечні туристичні об’єкти.
З Вінниці ініціативу взяти участь у конкурсі проявило одразу 16 представників ― найбільше серед усіх регіонів України.
Переможці конкурсу визначалися за такими номінаціями:
• Безпечний готель
• Безпечний туроператор
• Безпечний аеропорт
• Безпечна туристична атракція
• Безпечний торговельний заклад
Усі 16 туристичних організацій з Міста ідей здобули перемогу й отримали відзнаку в конкурсі. Цей результат доводить, що Вінниця та її підприємці відкриті та дружні до туристів, а також активні й постійно вдосконалюють послуги, які надають мешканцям і гостям міста.
Повний перелік учасників можна подивитися на сайті НТОУ https://bit.ly/350c2BN