Перегони немовлят: у Вінниці відбудеться щорічний “Забіг у повзунках”

bez-imeni-1

Наступного четверга, 1 серпня, біля будівлі Вінницької міської ради відбудеться щорічне змагання для наймолодших вінничан «Забіг у повзунках». Цьогоріч учасниками змагання можуть стати діти віком від 8 місяців до 1 року і 2 місяців.

Як повідомляється в анонсі заходу, аби перемогти в змаганні, кожній дитині потрібно буде подолати дистанцію у п’ять метрів якнайшвидше. Хлопчики та дівчатка будуть змагатись окремо. Як відомо з досвіду попередніх “забігів”, діти повзуть наввипередки один з одним по м’якому настилу. Батьки в свою чергу “приманюють” дітей різноманітними предметами.

Відео з минулорічного “Забігу”

Організаторами “Забігу у повзунках” виступають відділ молодіжної політики Вінницької міської ради та VinSmart. Як повідомила Vежі Наталія Демченко, одна з організаторок заходу, на переможців очікують призи, проте які саме – поки не розголошується.

“Забіг у повзунках” відбудеться 1 серпня: реєстрація учасників змагань розпочнеться о 15:30, початок забігів – о 16:00. Для участі необхідно попередньо зареєструватися за за телефоном (096) 771-25-11. Кількість місць є обмеженою.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована