orehi

На півдні Вінницької області з’явилася промислова плантація волоських горіхів загальною площею майже тисяча гектарів. Про це повідомляє Голос України.

Плантація на більше, ніж 400 паях

Дерева волоського горіха ростимуть у селах Кремінне та Яришів, що у Могилів-Подільському районі. Плантація горіхів ростиме на більше, ніж 400 паях місцевих жителів, які передали свої землі в оренду інвестору.

Нові робочі місця

“Для мешканців названих населених пунктів створено 60 робочих місць. Ще більше працівників залучатимуть у майбутньому у період збирання врожаю”, – йдеться у повідомленні видання.

Також зазначається, що інвестор платитиме за оренду землі селян весь час поки горіхи зріють аби дати свої перші плоди. Кажуть, розмір оренди вищий, ніж у середньому по області.

Реалізовані проєкти в АПК Вінниччини

Як відомо, з початку 2019-го в агропромисловому комплексі регіону реалізовано 18 інвестиційних проєктів. За цей час інвестори вклали у розвиток АПК майже півмільярда гривень, що дало можливість створити у сільській місцевості 216 нових робочих місць. Збудовано п’ять зерносушарок, одна з яких працюватиме на альтернативних джерелах енергії, стали до ладу два нові зерносховища, пункт первинної переробки зерна. Та ще вісім проєктів завершено у переробній і харчовій промисловості.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована