14 райлікарень Вінниччини отримали допомогу від Фонду СтопВірус

5e8c2a038a808

6 квітня в рамках ініціативи «СтопВірус» медичні заклади Вінниці та області отримали чергову партію засобів захисту. Поставку отримали співробітники п’ятьох центрів первинної медико-санітарної допомоги міста, а також медпрацівники районних лікарень в Крижополі, Іллінцях, Барі та Тульчині. Загалом, комплекти із захисними засобами доставили вже в 14 районів Вінниччини.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

«Сьогодні ми передаємо допомогу нашим п’ятьом центрам первинної медико- санітарної допомоги міста. Це ті підрозділи, які першими контактують з потенційно хворими на коронавірус. Вони мають зустрітись з пацієнтом, оглянути його і, у випадку необхідності, повідомити інші підрозділи, щоб прийняти рішення про госпіталізацію чи запропонувати інший тип лікування. Тому сьогодні ми сформували для кожного з ЦМПСД комплекти в рамках ініціативи «СтопВірус», до яких входять респіратори по 100 штук, одноразові маски по 1000 штук, по 20 захисних комбінезонів, по 50 щитків, а також дезрозчини для обробки приміщень — загалом на 5 центрів передаємо 50 літрів концентрату «Полідез», – каже голова наглядової ради Благодійного фонду «Подільська громада» Андрій Дручинський.

«Також у Вінниці хлопці роблять захисні щитки. І ми робимо у них замовлення, бо там символічна ціна, яка покриває тільки вартість матеріалу і трудові ресурси. Подяка всім мешканцям, тому що дуже важливо, що ми допомагаємо трохи більше забезпечити лікарів засобами індивідуального захисту», – зазначив Андрій Дручинський.

Комплекти для лікарів у районних лікарнях складаються з: 10 захисних костюмів, 10 щитків захисту для обличчя, 2000 разових масок, 50 респіраторів третього класу захисту, обприскувачів для обробки приміщень та партії дезінфікуючого засобу.

Минулого тижня допомогу відправляли до Хмільницького, Літинського, Муровано-Куриловецького та Томашпільського районів. Ще раніше засоби захисту передавались Калинівській районній та Вінницькій центральній районнній клінічній лікарням. Також волонтери привезли засоби захисту до Жмеринської, Гайсинської, Чернівецької районних лікарень та до лікарні у Ладижині.

«Сьогодні ми передаємо чергову допомогу на районні лікарні. Комплекти засобів захисту наші координатори везуть до Крижополя, Іллінців, Бару і Тульчина. Це такі ж комплекти, які отримували й інші районні лікарні. Ми продовжуємо працювати і найближчим часом допомога поїде у ті райони, де ми ще не були. Ми плануємо об’їздити всі без винятку райони області», — розповіла голова правління Благодійного фонду «Подільська громада» Олена Данілова.

5e8c29ec5e4325e8c2a73929445e8c2a5524ffc5e8c2a6482527

Усі вінничани можуть долучитися до благодійного збору коштів на потреби медичної галузі.

Щодня ФГ «Подільська громада» на своїй сторінці у фейсбуці https://u.to/78fkFw  повідомляє, скільки коштів зібрано, хто їх перерахував. А також звітує про те, що придбано і куди доставлено.

 

Рахунки для внесків:

Благодійна організація Благодійний фонд «Подільська громада»,

Код ЄДРПОУ 35904183,

UA103026890000026003055353304

ВIННИЦЬКА ФIЛIЯ АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (з поміткою: «Безповоротна фінансова

пожертва в рамках ТФ «Спецфонд СтопВірус».)

Або

р/р UA263204780000002600202188653 в АБ «Укргазбанк» (з поміткою:

«Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ «Спецфонд СтопВірус».)

Нагадаємо, раніше до ремонтних робіт в Барській районній лікарні долучився сільський голова села Балки, який заради цього пішов у відпустку. Також медзаклад отримав в експлуатацію новий спецавтомобіль.