13-ти річний хлопець з Вінниці провів один день у поліції

5e020d7d3a3dd

Вінницькі поліцейські здійснили мрію 13-річного вінницького школяра, який хоче стати правоохоронцем. Хлопчик провів цілий день разом поліцейськими різних підрозділів та познайомився з їх роботою. Валентин мав давню мрію, про яку розповів ювенальним поліцейським під час уроку безпеки.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

Знайомство з поліцією почалося з екскурсії до місця розташування спецпідрозділу КОРД. Валентин спробував себе на боксерському рингу, його навчали правилам самозахисту та влучності стрільби з навчальної зброї.

Хлопчик відвідав тренінговий центр ГУНП, де поліцейські вдосконалюють свою фізичну підготовку та в інтерактивному тирі. Після цього Валентин покатався у службовій автівці поліцейських з проблисковими маячками та сиреною, говорив у гучномовець і по рації поспілкувався з нарядами поліції.

Також хлопчик побував у ситуаційному центрі ГУНП, де побачив на власні очі, як поліцейські реагують на повідомлення громадян. Валентину показали електронну карту міста, за допомогою якої відстежуються переміщення автопатрулів поліції.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована