1275 гривень має сплатити вінничанин за незаконне зберігання ордену Богдана Хмельницького

орден

Таке рішення виніс Вінницький міський суд. До адміністративної відповідальності притягнули учасника акції «Не чуєш? Побачиш» на підтримку активіста Сергія Стерненка, що відбулась 20 березня під Офісом Президента. Правоохоронці встановили, що чоловік незаконно зберігав орден у себе в помешканні.

Про це повідомляє пресслужба Вінницького міського суду Вінницької області

13 квітня у Вінницькому міському суді Вінницької області відбувся розгляд адміністративних матеріалів за незаконне зберігання державної нагороди, а саме ордену Богдана Хмельницького ІІІ ступеню.

Вінничанина притягли до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 186-1 КУпАП.

За результатами повного та всебічного судового розгляду, заслухавши пояснення учасників процесу, дослідивши та проаналізувавши зібрані у ході судового розгляду матеріали справи, суд визнав особу винним у здійсненні адміністративного правопорушення та застосував до правопорушника адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 75 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1275 гривень з конфіскацією ордену Богдана Хмельницького ІІІ ступеню.

Нагадаємо, 20 березня у Києві під стінами Офісу Президента відбулася акція «Не чуєш? Побачиш» на підтримку активіста Сергія Стерненка. Під час акції правоохоронці затримали найбільш агресивного учасника, який розбив двері Офісу Президента. Під час перевірки у чоловіка вилучили орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеню.