12 медалей з Чемпіонату України з велоспорту привезли спортсмени з Вінниці

f01cf26fd69442105e28af67b2e726f8_preview_w440_h290

11-14 березня у Львові проходив чемпіонат України з велоспорту на треку за олімпійськими видами програми для чоловіків, жінок, юніорів та юніорок у різних вікових категоріях. У змаганнях взяла участь 20 команд (213 спортсменів), серед них і команда з Вінницької області. Також була команда з Білорусі. З чемпіонату вінничани привезли 12 медалей.

Про це повідомили у відділені Національного Олімпійського комітету України Вінницької області.

Спортсмени змагалися у таких дисциплінах Олімпійської програми: спринт, командний спринт, командна гонка, гонка медісон, гонка керін, гонка омніум.

Серед чоловіків, чемпіоном України в командній гонці став Олександр Сметанюк, в той же час, в індивідуальній гонці переслідування на дистанції 4 км він здобув срібну нагороду, а в гонках темпо та омніум – по бронзі. В олімпійському командному спринті Олександр Сметанюк разом із Андрієм Розгонюком посіли 3 місце та отримали бронзові нагороди. Тренує спортсменів заслужений тренер України Пастернак Василій Михайлович.

Серед юніорів в командній гонці чемпіоном України став Андрій Зозуля, а Володимир Ткаченко посів 3 місце. В командному спринті Андрій Зозуля виборов 3 місце, а в гонці медісон Андрій та Володимир також вибороли бронзу. Обидва спортсмена є вихованцями ДЮСШ «Колос», тренує спортсменів Волинець Олександр Петрович.

Серед юніорок в командній гонці срібною призеркою стала Єлизавета Балюк, яка тренується у Пастернака Костянтина Васильовича.