meriya

Вінничанин обізвав будівлю мерії «сірим дещо» та запропонував відреставрувати фасад

Сьогодні, 7 серпня, вінничанин Олександр Яновський зареєстрував петицію та розпочав збір підписів за реставрацію будівлі міської ради. Він наголошує, що місто постійно «набуває нових яскравих кольорів», а у самому центрі «стоїть сіре ДЕЩО», в якому оновлено лише вікна.

 

Автор петиції пропонує «якимось чином вирішили питання» з фасадом. Мабуть, чоловіку слід згадати, що більше 5 років тому пропонувалися варіанти реконструкції будівлі, навіть перетворення її у «зелений» будинок з використанням енергозберігаючих технологій та озеленення, але за приблизними підрахунками фахівців, такі роботи коштували кілька десятків мільйонів гривень.

Міська влада тоді відмовилася від будь-яких пропозицій по «вдосконаленню» будинку, оскільки у Вінниці є багато інших об’єктів, які потребують реконструкції. Наразі думка щодо того, куди витрачати бюджетні кошти, в мерії не змінилася.

«Сіре ДЕЩО» — цікаве порівняння, навіть загадкове, міфічне. Можливо, згодом історики запам’ятають вислів та використовуватимуть його при переказі міських легенд, пов’язаних з будівлею мерії. Наприклад, про скарб, який знайшли будівельники, коли копали фундамент, та зникнення працівника.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована